Kultúrne leto – Maľujeme v parku (18.8.2019)

Leto sa pomaličky prehuplo do svojej druhej polovice. Horúce slnečné lúče a príjemné počasie nás opäť vytiahli do chládku mestského parku. Práve tu sme nadviazali na úspešnú akciu konanú 21. júla. Opäť sme sa stretli pri fontáne, kde sme rozložili maliarske stojany, uhlíky, ceruzky a všetko potrebné maliarske náčinie a s vervou sme sa pustili do maľovania okoloidúcich, ktorí sa odvážili svoje tváre nechať zvečniť na výkres. Podujatie sa nieslo v pokojnej nedeľnej atmosfére. Maľovanie nám spestrovala energická hudba šíriaca sa z neďalekého stánku. Ochotne nám zapózovali okoloidúce detičky, ktoré stáli nepohnute ako soľné stĺpy a so zatajeným dychom sledovali presné ťahy ceruzky a uhlíka nášho kamaráta a umelca Petra Murka. Postupne sa osmeľovali aj naši klienti. Prelomili svoju hanblivosť a odvážili sa postaviť za maliarske stojany. Počas skicovania sme sa veľa nasmiali a opäť sme sa naučili niečo nové. Užili sme si veľa zábavy, potešili nás pozitívne ohlasy okoloidúcich a prežili sme príjemné a inšpiratívne nedeľné popoludnie.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.

Hosting zadarmo od spoločnosti WebSupport.sk
Najlacnejšie slovenské domény už od 12,30 € od WebSupport.sk
IQ SERVIS, a.s. (rok 1998 - súčasnosť) | NOS (rok 1999) | Granty NPOA (rok 1998, 1999) | Štátna filharmónia Košice (rok 1997- súčasnosť) | Konzorcium Nadácie Ekopolis a ETP Slovensko (rok 2000)
Úrad Košického samosprávneho kraja (rok 2002 - súčasnosť) | Fitnes Marietta (rok 2006) | Magistrát mesta Košice (rok 2005, 2010)