Artfarm Drienovec

Jeden z posledných teplých jesenných dní sme si urobili opäť výlet na Art farm do Drienovca. Hoci sme tam už stálymi hosťami, umelecké prostredie Artfarmy nám vždy ukáže ďalšiu zo svojich skrytých krás. Tentokrát sme obdivovali jesenným slnkom nádherne sfarbené lístie stromov, ktoré žiarilo pestrými žlto-hnedo-červenými odtieňmi. Táto farebná rozmanitosť nás priam lákala chytiť do rúk štetce a nechať našim výtvarným dušiam voľnosť pre tvorbu. Keďže rána sú už v tomto období chladné, hneď po príchode sme sa  zohriali vnútri  pri horúcom čaji a koláčiku, ktorí mali pre nás domáci tradične prichystaný a vôňa šíriaca sa z kuchyne sľubovala vyhliadku na chutný obed. Hneď ako sa slniečko začalo dvíhať a zohrievať záhradu, nás to vylákalo znovu von hľadať inšpiráciu pre maľovanie. Drienovec je známy krásnou prírodou, ktorá ho obklopuje a samotná je jej zdrojom, preto sme už námet na tvorbu a všetko potrebné mali prichystané. Boli to vtáčiky, ktoré sa v tejto lokalite odchytávajú do siete, označia a opäť pustia do voľnej prírody. Najprv sme sa snažili sme sa čo najvernejšie zachytiť ich farebnosť, no nakoniec sme pridali aj svoju dávku fantázie. A čo z toho nakoniec vzišlo, to posúďte sami :-)

Drienovec, 19.10. 2018

A čo na to samotní výletníci a výtvarníci?

V Drienovci sme kreslili vtáčikov, ceruzkové múzeum sa mi páči, ako i tváre, ktoré tam boli fotené. Mali sme i pohostenie- guláš a makovník, čaj. Už som tam bola tretí krát, no vždy je tam čo obdivovať.“ Marika R.

V Drienovci bolo veľmi príjemne. Táto lokalita má toho veľmi veľa ponúknuť. Pani, ktorá to má na starosti je veľmi milá a príjemná. Vždy je v tej lokalite čo objavovať.“ Andrej L.

„Prežili sme nádherný deň, plný lásky, radosti, pokoja a pohody a porozumenia. Slniečko nám nesvietilo len z nebíčka, ale hlavne nám božia láska osvecovala naše srdiečka. Výlet sme prežili ako jedna krásna božia rodina.“ Mirko B.“

Chutili mi orechy a makové koláče. Je tam príjemná atmosféra, guláš je super, aj keď trochu horúci. Do Drienovca chodím rád.” Rasťo Č.

V Artfarm sme videli múzeum ceruziek. Maľovali sme vtáky- ja konkrétne netopiera, ktorý sa mi vydaril. Ponúkli nás čajom, kávou a makovníkom. Bol aj dobrý guláš. Výlet sa mi páčil a hodnotím ho výborne.“ Radúz H.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.

Hosting zadarmo od spoločnosti WebSupport.sk
Najlacnejšie slovenské domény už od 12,30 € od WebSupport.sk
IQ SERVIS, a.s. (rok 1998 - súčasnosť) | NOS (rok 1999) | Granty NPOA (rok 1998, 1999) | Štátna filharmónia Košice (rok 1997- súčasnosť) | Konzorcium Nadácie Ekopolis a ETP Slovensko (rok 2000)
Úrad Košického samosprávneho kraja (rok 2002 - súčasnosť) | Fitnes Marietta (rok 2006) | Magistrát mesta Košice (rok 2005, 2010)